31. 1. 2011

Čo a načo to tu vlastne píšem?

Legitímne otázky, ktoré by si každý bloger aspoň raz za čas položiť.

Tak teda Čo?

Keď som začínal, nemal som presnú predstavu. Prosto zo seba dostanem, čo my mi slina na jazyk prinesie, aby mi nezabehlo, vravím si. Dakedy som mal nejaký nápad, ako by sa mohlo niečo riešiť, inokedy sám riešim bulvár, hreším na políciu a obchodníkov. Nehnusí sa mi.

Došlo to až do vyprofilovaného stavu: je to tu blog leva v stredných rokoch s rodinou, ktorého trápia veci ako mnohých iných. Svet blogom nespasím, ale čo (aspoň trochu) publikovateľné mi príde na rozum (vďaka, Jej Bývalý), to z rozumu alebo nerozumu hodím sem.

Tým som čiastočne odpovedal aj na otázku Načo?

Je tu jeden problém: Google Analytics silno naznačujú, že Leví šepot nemá veľký vplyv. Inými slovami, mám zopár pravidelných návštevníkov tuto z virtuálnej slabučkej komunity. Ináč sem zablúdi málokto. Ešte tak keď niekto hľadá nejaké obskúrne slovné kombinácie súvisiace so slovenskou savanou alebo levmi, tak ho sem občas Google nasmeruje.

Takže ono to nakoniec vyjde úplne tak, že sa vyžalujem, zanadávam si, skľudním hormón, pochválim sa, ale nejako to na nikoho nedopadne. Neznie to nebezpečne.

Ale keď ja raz spravím kampaň... tak pozor na leva! :D


Žiadne komentáre: